شرکت گروه صنعتی سپاهان - تصویر ۶

مراسم بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا و روز زن در شرکت گروه صنعتی سپاهان

به مناسبت میلاد با سعادت بانو فاطمه زهرا(س)، با حضور مدیریت عامل جدید گروه صنعتی سپاهان، جناب آقای مهندس میرزایی و تمام بانوان شرکت، جلسه ای برگزار گردید. در این جلسه ضمن آشنایی بیشتر همکاران خانم با مدیریت عامل، از تلاش و حضور بانوان در سازمان تجلیل گردید.

در آغاز جلسه جناب آقای قلی‌زاده با سخنرانی درباره جایگاه زنان در عرصه های مختلف جامعه و همچنین اشاره به تعدد مناسب پرسنل زن در سازمان گروه صنعتی سپاهان، برای همه همکاران خانم آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه مدیریت عامل ضمن ابراز رضایت از حضور بانوان در پستهای ارشد و میانی گروه صنعتی سپاهان و سایر شرکتهای هلدینگ، به نقش خطیر بانوان به خصوص به عنوان مادر در نقش پذیری فرزندان در آینده در جامعه تاکید کردند.

در خاتمه جلسه نیز با اهدای گل و هدایا از همکاران زن تقدیر بعمل آمد.

نوشته های مرتبط

لوح سپاس رتبه شاخص روابط عمومی

در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی سال 1398 ، روابط عمومی شرکت گروه صنعتی سپاهان در سه محورتحقیق و پژوهش ، اطلاع یابی و افکار سنجی ، مسئولیت اجتماعی حائز رتبه و موفق به کسب  رتبه شاخص در بین 150 روابط

افتتاح نمایندگی استان خراسان رضوی

نمایندگی رسمی گروه صنعتی سپاهان در استان خراسان رضوی در روزهای آغازین اردیبهشت1398 آغاز به فعالیت نمود. در مراسمی با حضور مدیریت عامل شرکت، پیوستن استان خراسان رضوی به خانواده نمایندگان گروه صنعتی اعلام گردید و ازاین پس از طریق